A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Alex, chłopiec lalka inspirowana waldorfskimi

Alex, chłopiec lalka inspirowana waldorfskimi

« wróć

Alex marzy, by pewnego dnia zostać odkrywcą. Chciałby się wspinać w wysokich górach, albo nurkować z rekinami. Lubi słuchać opowieści o śmiałkach, którzy wyruszają w samotną podróż przez ocean, czy oglądają świat z góry skacząc z samolotu. Na razie jeździ na rowerze i wspina się na drzewa. Raz udało mu się wdrapać na dach domu, kiedy mama nie patrzyła. Widok był tego wart. Alex jeszcze nie zdecydował co dokładnie będzie robił. Kto wie, może poleci kiedyś w kosmos i zobaczy Ziemię jako małą niebieską piłkę. Bo przecież warto marzyć o najbardziej fantastycznych przygodach. 

Alex dostał ogrodniczki uszyte z tkaniny bawełnianej w dżinsowym kolorze, z wzorzystymi kieszeniami. Do kompletu nosi niebieską koszulkę z dzianiny i kurtkę z kapturem w musztardowym kolorze. Lalka ma także dzianinową czapeczkę, majteczki, skarpetki. Jego buciki zostały zrobione na szydełku z wełnianej włóczki.