A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Anika, towarzyszka zabaw

Anika, towarzyszka zabaw

« wróć

Anika to lalka inspirowana lalkami waldorfskimi, ręcznie robiona z naturalnych materiałów. Ma 30 cm wzrostu. Anika ma długie, kasztanowe włosy. Zostały wyhaftowane włóczką z naturalnej wełny w dwóch podobnych odcieniach, co nadaje im głębi i naturalnego wyglądu. Dla małych rączek, lubiących czesać, Anika będzie chętnym towarzyszem zabawy. 

Anika to idealna towarzyszka zabaw. Zawsze chętna by biegać, skakać, bawić się w szalone wyścigi, wesołe przyjęcia i roztańczone bale. Gdy dzień zbliża się do końca chętnie wskakuje pod kołdrę, przytula do mamy i prosi o jeszcze jedną bajkę. Bajki są doskonałą inspiracją dla nowych zabaw.

 

Anika ma komplet ubranek. Dostała ogrodniczki uszyte z bawełny w drobniutkie kwiatuszki i pszczółki. Do kompletu nosi dzianinową bluzeczkę z krótkim rękawem. Anika ma także ciepłą czapeczkę i buciki zrobione z miękkiej i miłej w dotyku alpaki. Ubranka Aniki wykonane są z naturalnych materiałów: tkanin i dzianin bawełnianych.

 

Anika szuka swojego domu. Więcej informacji w zakładce Lalka od ręki.