A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Ayati, pogodna laleczka waldorfska

Ayati, pogodna laleczka waldorfska

« wróć

Ayati to lalka inspirowana lalkami waldorfskimi, ręcznie robiona z naturalnych materiałów. Ma zaledwie 17 cm wzrostu. Głowa i tors lalki zostały wyrzeźbione z runa owczego przy pomocy igieł do filcowania. Ayati ma delikatne, brązowe włosy wykonane z naturalnych włosów kozich, które wyglądają jak prawdziwe. Włosy można delikatnie czesać palcami lub grubym grzebieniem.

Ayati ma komplet ubranek. Dostała wygodne spodenki z obniżonym krokiem, dzianinową opaskę i dwie krótkie bluzeczki. Ayati ma także sukienkę z białego lnu połączoną z dzianinowymi spodenkami i parę miękkich butów. Jej ubranka zrobione zostały z naturalnych materiałów, dzianiny i tkaniny bawełnianej, lnu i włóczki z alpaki. 


Ayati to pogodna dusza, która potrafi znaleźć piękno i harmonię w otaczającym ją świecie. Chętnie dzieli się swoim optymizmem i miłością do natury. Ayati to wegetarianka i mała joginka, rano wstaje o świcie medytować przy śpiewie ptaków. Lubi ciepło słońca i dotyk trawy pod gołymi stopami.