A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Dalia różowowłosa Wróżka, maleńka lalka waldorfska

Dalia różowowłosa Wróżka, maleńka lalka waldorfska

« wróć

Dalia jest maleńka, ma tylko 20 cm wzrostu. To doskonały rozmiar do zabawy. Laleczka jest poręczna i lekka dzięki czemu łatwo ją animować. Dalia będzie też doskonałym towarzyszem w podróży. 

Dalia ma delikatne, różowe włosy, zaplecione w dwa długie warkoczyki. Ma także dwa komplety kolorowych ubranek. Jej sukienka została uszyta z wzorzystej bawełny w pięknych, żywych kolorach. Do kompletu laleczka ma spodenki w biało różowe paseczki zrobione z bawełnianej dzianiny. Drugie ubranko to żółte ogrodniczki z odkrytymi plecami, zawiązywane na tasiemkę na szyi. Dalia ma także dwie pary butów, zrobione z bawełnianej włóczki kalosze i turkusowe balerinki z miękkiej alpaki. Dalia dostała majteczki i opaskę na włosy zrobioną z drewnianych koralików.

Dalia mieszka wśród ogrodowych paproci. Urodziła się by świętować ciepłe lato, pełne kolorowych kwiatów i soczystej zieleni. Słyszałam jak ogrodowe ptaki szeptały że Dalia wie gdzie chowają się mistyczne kwiaty paproci. Kto wie może w najkrótszą noc w roku zaprowadzi swoją mamę w serce lasu, gdzie kwitnie ten najbardziej niezwykły kwiat.