A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Domowe przedszkole lalek

Domowe przedszkole lalek

« wróć

W moim domowym przedszkolu znajduje się obecnie siedem laleczek. Mam dwie siostry, Anię i Martę, obie bardzo towarzyskie i chętne do zabawy. Ania lubi jeździć na koniu na biegunach. Raz jest księżniczką pędzącą na rumaku po łąkach i lasach, innym razem bawi się Alexem w kowbojów i razem przemierzają niezbadane tereny dzikiego zachodu. Marta lubi bawić się w ogrodzie. Chętnie chodzi na spacery do lasu. Razem z Blanką zbierają szyszki i kasztany, kolorowe liście i czerwoną jarzębinę. Z zebranych skarbów powstają później nowe zabawki - ludziki, korale, tajemnicze mapy skarbów - które Marta z zapałem projektuje.

Jest słodka Blanka, która uwielbia prace ogrodowe i chętnie pomaga przy podlewaniu roślinek. To spokojna, ale radosna mała osóbka, którą lubią wszystkie dzieci w przedszkolu. Z Anią wyczyści konika, z Alexem urządzi tor przeszkód w ogrodzie, zajmie się maluchami a dla Dalii zawsze schowa dodatkowy kawałek ciastka z podwieczorku. Jest też starszy Alex, jedyny chłopiec w naszym przedszkolu. Alex lubi budować. Razem z Anią budują zamki i stajnie z kloców, z Martą domki dla lalek a z Blanką nowe płotki w ogródku.

Mieszka też z nami mała wróżka o imieniu Dalia, która ma różowe włosy oraz dwa malutkie niemowlaczki, Maja i Ania. Wszystkie starsze dzieci z chęcią zmieniają się podczas opieki nad najmłodszymi maluchami. A Dalia przygląda się tym wszystkim zapracowanym dzieciom i czaruje, czasami pomaga, czasami płata psikusy. Ale każdy małą Dalię wita co dzień z uśmiechem, bo nigdy nie wiadomo co zabawnego ten mały elf wymyśli.  

Dla tych którzy chcieliby zaprosić którąś z moich laleczek do siebie do domu, przygotowałam specjalną PROMOCJĘ.

 

Wszystkie moje laleczki mają w październiku cenę obniżoną o 20%

Ponadto dla tych którzy kupią więcej niż jedną laleczkę oferuję wysyłkę gratis!

 

Zapraszam gorąco do sprawdzenia nowych, atrakcyjnych cen u mnie w sklepie:

 

pl.dawanda.com/shop/FabrikaLalka 

 

www.etsy.com/shop/FabrikaLalka

 

i w zakładce Lalka od ręki.

Więcej informacji i zdjęć o wszystkich moich przedszkolakach można znaleźć w mojej Galerii i w Aktualnościach. Tutaj linki do postów o każdej laleczce: 

 

 

Laleczki znalazły już dom. Dziękuję!