A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Julcia, lalka waldorfska cała do przytulania

Julcia, lalka waldorfska cała do przytulania

« wróć

Julka powstała na podobieństwo mojej dwuletniej córeczki. Ma opalony kolor skóry, bardzo jasny kolor włosów i ciepły uśmiech. Patrzę ma moją córkę i cały czas mi się wydaje że właśnie w tym momencie jest w tym idealnym wieku. Kiedy dopiero poznaje świat a nadal potrzebuje mojej obecności. Mija kilka miesięcy, zmienia się, a mnie nadal wydaje się że właśnie w tym momencie jest coraz bardziej idealna. Julcia jest jak zatrzymanie ulotnej chwili. Ciepła i radosna i jednocześnie rozbiegana i pełna energii. W jednej chwili śmiejąca się w głos, w drugiej płacząca i buntująca się ze zmęczenia. Jest to chwila z końca lata, kiedy zmienia się kolor słońca na ciepły złoty a cały dzień na świeżym powietrzu to zawsze za mało.

Julka ma 40 cm wzrostu, brązowe oczy i blond włosy zrobione z miękkiej moherowej włóczki. Dostała dwa komplety ubranek. Bluzeczkę z uroczej tkaniny z króliczkami i pasujące do niej spodenki z aplikacją. Julka ma też różową sukienkę i szary fartuszek ozdobiony kolorową tasiemką. Czapeczkę zrobiłam dla niej z miękkiej alpaki. Ma koronkowy wzór, a z tyłu wkomponowany biały kwiatek. Wszystkie ubranka utrzymane są w delikatnych, stonowanych kolorach, które idealnie współgrają z jasnymi włosami Julci. 

Julka szuka nowego domu. W sekrecie powiedziała mi, że marzy o własnym króliczku. 

Gdyby ktoś był zainteresowany adoptowaniem Julci, proszę o kontakt pod adresem: fabrikalalka@gmail.com

Cena Julci to 550 zł plus koszty przesyłki. 

Julkę można znaleźć także w moich sklepach: 

Dawanda: dawanda.com/shop/FabrikaLalka

Etsy: www.etsy.com/shop/FabrikaLalka