A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Karolinka z piórami we włosach, lalka inspirowana waldorfskimi

Karolinka z piórami we włosach, lalka inspirowana waldorfskimi

« wróć

Karolinka ma 24 cm wzrostu. Ma długie, piękne włosy w niespotykanym kolorze włosów. Są kasztanowe z odcieniem głębokiej czerwieni. Mimo że sięgają jej prawie do kolan, za nic na świecie nie chce ich ściąć. Twierdzi że długie włosy mogą się zawsze na coś przydać. Można się nimi przykryć jak kocem albo zawiązać koronę i bawić w księżniczkę. Twarz Karolinki została zrobiona metodą filcowania na sucho, dzięki czemu ma okrągłe policzki, szyję i delikatnie zarysowane usteczka. 

Karolinka wybrała dla siebie nietypowe ubranka. Jej sukienka ma niską talię i krótką spódniczkę. Została uszyta z niebieskiej tkaniny w kraby. Stwierdziła, że bardziej pasuje do niej niż kolorowe kwiatki. Do tego dostała ogrodniczki z pięknej zielonej bawełny z odkrytymi plecami i różową koronką. Ma też kolorową czapeczkę, bo tęcza to jej ulubiona rzecz na świecie. Na koniec wybrała dla siebie dwa kolorowe piórka. Karolinka uważa że najlepiej na świecie być ptakiem, bo można lecieć wszędzie gdzie tylko dusza zapragnie. Można nawet dolecieć do samej tęczy.