A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Lora i Nora, malutkie laleczki waldorfskie

Lora i Nora, malutkie laleczki waldorfskie

« wróć

Lora i Nora są jak siostry. Chociaż zupełnie do siebie niepodobne, rozumieją się doskonale. Razem wspinają się na drzewa, chodzą po tarasowych barierkach i pieką kiełbaski przy ognisku. Kiedy pobędzie się trochę z nimi, można się łatwo przyzwyczaić do ich niezwykłych rozmów. Dyskutują o tym dlaczego trawa jest tak zielona, albo dlaczego na jabłoni rosną jabłka zamiast brzoskwiń. W pochmurne dni biegają po trawniku i odpędzają gęste chmury, a gdy świeci słońce Nora leży i się opala, a Lora chowa się w cieniu i czyta bajki dla dzieci. 

Lora i Nora to malutkie laleczki waldorfskie. Mają każda po 20 cm wzrostu. Zrobione są z naturalnych materiałów: bawełnianego trykotu na skórę i runa owczego. Ich włosy zostały zrobione na szydełku z moherowej włóczki. Ubranka Lory i Nory są wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów: bawełny, lnu, alpaki.

Lora ma jasny odcień skóry i delikatne piegi oraz rude włosy. Jest uczesana w dwa warkoczyki, a jej głowę okala korona z zaplecionych włosów. Lora uwielbia kolorowe ubranka, uważa że jej w nich najbardziej do twarzy. Gdy szyłyśmy ubranka, wybrała dla siebie kolorową bluzkę w kwiaty i wielobarwną czapkę. Na sukienkę użyłyśmy kolorowej tkaniny i lnu w jasno niebieskim kolorze. Na spodenkach, bardzo wygodnych zresztą, nie zabrakło ozdobnych tasiemek z malutkimi cekinami. 

Nora ma ciepły, opalony kolor skóry i miękkie włosy w kontrastującym kolorze popielatego blond. Ma dwie urocze kitki, zawiązane wysoko, które uroczo wystają spod czapeczki. Ulubionym kolorem Nory jest niebieski. Ma śliczną letnią sukienkę w drobne kwiatuszki i wygodne ogrodniczki w duże kropki. Jej czapka jest wiązana z tyłu na kokardki i zapinana na dwa koraliki. 

Lora i Nora szukają nowego domu. Można je znaleźć w zakładce Lalki od ręki. 

Więcej zdjęć małych laleczek znajduje się w Galerii.

Lorę i Norę można też znaleźć w moich sklepach na Dawandzie i Etsy.

Lora w moich sklepach:

http://pl.dawanda.com/product/104355979-lora-malutka-lalka-waldorfska

https://www.etsy.com/listing/472993593/lora-tiny-waldorf-doll

Nora w moich sklepach:

http://pl.dawanda.com/product/104355895-nora-malutka-lalka-waldorfska

https://www.etsy.com/listing/472992205/nora-tiny-waldorf-doll