A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Mała Sara na łące, lalka waldorfska

Mała Sara na łące, lalka waldorfska

« wróć

Muszę się przyznać, że mam pewne zaległości. Kolejna laleczka już zaraz pojedzie do swojego nowego domu a ja nie zamieściłam jeszcze nic o dwóch poprzednich. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mam trzy słodziaki do pokazania, a to znaczy że będą się pokazywać częściej niż zwykle! A bohaterką dzisiejszej odsłony jest malutka Sara. 

Sara ma 30 cm wzrostu i jest bardzo ciekawską dziewczynką. Jak widać w Dniu Robienia Zdjęć upodobała sobie zbieranie koniczynek. Normalnie już dawno prosiłabym kogoś o skoszenie trawy i pozbycie się łąki z trawnika, ale kiedy robię zdjęcia lalkom, tak uroczo wyglądają z tymi drobnymi kwiatuszkami. Chyba zostały stworzone w sam raz dla lalek.

Sara dostała zestaw ubranek. Ma spodenki i bluzeczkę uszytą z tej samej błękitnej tkaniny w rowerki. Bluzka ma uroczy czerwony guziczek i kołnierzyk. Do kompletu zrobiłam jej sukienkę "z liskiem", gdyż bardzo się podobała jej nowej mamie. Sara ma czerwoną opaskę z miękkiej alpaki, która nie zakrywa dwóch kitek związanych wysoko na głowie. Całość jest bardzo kolorowa, jak przystało na ubranko małej dziewczynki!

Niedługo pokażę kolejną "zaległą" laleczkę, moją księżniczkę Laurę. A zdjęcia Sary można zobaczyć także w Galerii i Galerii Ubranek