A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Marta, ciemnowłosa lalka waldorfska

Marta, ciemnowłosa lalka waldorfska

« wróć

Marta to lalka waldorfska, ręcznie robiona z naturalnych materiałów. Ma 42 cm wzrostu. Jej skóra została wykonana z trykotu bawełnianego produkowanego w Szwajcarii a wypełnienie lalki to wysokiej jakości, czyste runo owcze od polskiego producenta. Marta ma długiewłosy w brązowym kolorze. Zostały wyhaftowane włóczką z naturalnej wełny. Włosy można delikatnie czesać palcami lub grubym grzebieniem w różne fryzury. Marta lubi warkoczyki, kitki i duże koczki. Dla małych rączek, lubiących czesać, Marta będzie chętnym towarzyszem zabawy. 

Marta ma komplet ubranek. Dostała granatowe ogrodniczki z kieszeniami i niebieską bluzkę we wzór magnolii z rękawami w biało czerwone paseczki. Na zmianę ma letnią sukienkę z kołnierzykiem i dużymi kieszeniami po bokach. Do kompletu nosi opaskę na włosy, buciki i majteczki. Ubranka Marty wykonane są z naturalnych materiałów: tkanin i dzianin bawełnianych i włóczki z naturalnej wełny.