A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Matylda, lalka waldorfska

Matylda, lalka waldorfska

« wróć

Co mogę napisać o Matyldzie, czego nie widać na pierwszy rzut oka? Matylda to niezwykła mała istotka. Można znaleźć ją w fotelu pod oknem jak czyta książkę, lub kiedy z uwagą i zapałem układa skomplikowane puzzle. Będzie regularnie co tydzień podlewać domowe kwiaty i puszczać im wesołe piosenki, żeby ładnie rosły. Matylda emanuje spokojem i naturalną radością. Dzięki temu, w jej obecności zawsze można się poczuć dobrze. Potrafi być też wspaniałą towarzyszką. Chętnie wysłucha swojej przyjaciółki i dotrzyma każdego sekretu. Ma na prawdę złote serce. 

Matylda ma piękne, długie, kasztanowe włosy. Tym razem na prawdę zaszalałam. Na jej fryzurę zużyłam prawie cały 100 gramowy motek naturalnej wełny. Dzięki temu jej włosy sięgają za pas i wygląda jak prawdziwa księżniczka z Disneyowskich bajek. Jej włosy to raj dla pracowitych rączek. Można ją czesać w kitki, warkoczyki, dobierane warkocze czy koczki. Matylda lubi być czesana. A śliczne spinki i gumki do włosów dodają jej tylko uroku. 

Matylda dostała dwa zestawy ubranek. Sukienka została uszyta z przeuroczej bawełny zaprojektowanej przez Amy Sinibaldi. Wszystkie te listeczki, drobniutkie kwiatuszki i muchomorki w delikatnych kolorach sprawiły, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Drugi komplet ubranek to granatowa bluzeczka w kwiaty ze spodenkami. Wszystkie ubranka Matyldy współgrają z jej rozmarzonymi, niebieskimi oczami i kasztanowymi włosami.

Matylda została uszyta przeze mnie na zamówienie i została entuzjastycznie przyjęta w swoim nowym domu, co mnie ogromnie cieszy :) 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć Matyldy w Galerii.