A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Misia, lalka waldorfska do przytulania

Misia, lalka waldorfska do przytulania

« wróć

Misia to 40 cm lalka waldorfska. Dostała długie naturalne włosy kozie, dzięki czemu wygląda jak miniaturowa wersja mamusi dla swojego nowego najlepszego przyjaciela. Włoski są delikatne, ale można je czesać grzebieniem i układać w różne fryzury. Misia dostała piżamkę o klasycznym kroju, z kołnierzykiem i dwoma kieszonkami. W jednej kieszeni mieszka Miś, ponieważ Misia uwielbia misie i bardzo chciała mieć takiego na swoim ubranku. Piżama została uszyta z miękkiej i cieplutkiej flaneli. Misia dostała także czapeczkę z misiowymi uszami i uroczym guzikiem w kształcie niedźwiadka. Czapeczka została zrobiona z przyjemnego w dotyku weluru bawełnianego i dzianiny w biało - zielone paseczki. Wygląda w niej jak mały miś, prawda?

Misia jest doskonałą towarzyszką. Grzecznie się bawi i ładnie sprząta zabawki gdy już skończy. Lubi wyglądać przez okno i podziwiać jak zmieniają się pory roku. Dziwi się że ludzie potrzebują tyle ubrań. Sama ma tylko piżamę i uwielbia w niej siedzieć. Jest cieplutka i bardzo wygodna. Czy komuś jest potrzebne do szczęścia coś więcej? 

Misia pojechała już do swojego nowego domu, gdzie ma nadzieję zaprzyjaźnić się z jednym małym misiem. Obiecała że będzie urządzać piżamowe przyjęcia, a gdy już wszyscy się zmęczą zabawą, ulula do snu swoich przyjaciół. Powodzenia, Misiu!