A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Monika, lalka waldorfska w błękitach

Monika, lalka waldorfska w błękitach

« wróć

Monika ma ubranka wzorowane na starych wykrojach dziecięcych. Dawne ubranka mają w sobie nieodparty urok. Są eleganckie i bardzo dziecięce zarazem. Sprawiają, że osoba która ma je na sobie wygląda ładnie i niewinnie. Ubranka Moniki zrobiłam w moich ulubionych kolorach, niebieskim i miętowym. Czapeczka i kołnierzyk zostały uszyte ze ślicznej bawełny z kolekcji Paperie zaprojektowanej przez Amy Sinibaldi. Jest delikatna i urocza, no i w moim kolorze :) Sukienka została zrobiona z innej przepięknej tkaniny Michaela Millera, o wzorze wyjątkowo pięknym w drzewa na nocnym tle, oświetlone lampkami. Już dawno chciałam coś z niej uszyć, i pomyślałam że idealnie będzie pasować do tej dziecięcej buzi.

Najlepsze w Moniki ubrankach jest to, że można je nosić na dwa sposoby. Sukienka z założenia jest zapinana z przodu na guziczek. Ale można ją też założyć odwrotnie, zapięciem z tyłu i pełnym kołnierzykiem z przodu. Czapeczka Moniki jest natomiast dwustronna. Po przewróceniu na lewą stronę ma wzór w białe kropeczki na mięcie. 

Monika ma delikatnie zaznaczone usteczka, dzięki czemu ma neutralny wyraz buzi. Dawno chciałam zrobić taką laleczkę. Wszystkie poprzednie mają wyraźny uśmiech. U Moniki to od naszej wyobraźni będzie zależeć czy Monika się uśmiecha, czy jest poważna a może smutna. Monika ma brązowe włosy zrobione z naturalnej wełnianej włóczki moherowej. Jej dziecięca czuprynka jest miękka i delikatna. Dla tego lalka nadaje się dla starszych dzieci, co najmniej 3 letnich, które potrafią ostrożnie obchodzić się ze swoimi zabawkami. 

Monika szuka nowego, kochającego domu. Cena lalki bezpośrednio u mnie to 350 zł. Żeby zaprosić Monikę do siebie, proszę o kontakt ze mną na: fabrikalalka@gmail.com

Więcej informacji o Monice można znaleźć w zakładce Lalka od ręki

Monikę można także znaleźć w moich sklepach na DawandzieEtsy

A ja zapraszam do obejrzenia zdjęć Moniki tutaj, oraz w Galerii lalek i Ubranek.