A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Simone, lalka waldorfska z loczkami

Simone, lalka waldorfska z loczkami

« wróć

Simone od samego początku wiedziała czego chce. Miała opracowany każdy detal: jasną skórę, kręcone włosy, zgrabne nóżki i okrągłą pupę. Trochę się nad tym wszystkim napracowałyśmy, kilka razy zmieniałyśmy wykrój na nogi i ręce, żeby były idealne. Kiedy już cała Simone była gotowa zrobiłyśmy dla niej zestaw ubranek. Zaczęłyśmy od lnianego fartuszka na szelkach. Później powstała sukienka pod spód, z kolorowej tkaniny w wyraziste kwiaty i dzianiny w biało różowe paseczki. Simone zapragnęła także mieć ciepły sweterek. Wybrałyśmy do tego celu miękką, turkusową włóczkę z alpaki i kilka razy zmieniałyśmy wzór sweterka. Na koniec wybrałyśmy włóczkę w leśnym, zielonym kolorze i drewniane guziki na buciki. Simone dostała także opaskę na włosy, żeby ujarzmić trochę tą kręconą burzę loków. 

Simone ma 34 cm wzrostu. Jej włosy zrobione są z naturalnych kozich włosów, które zostały wplecione w czapeczkę zrobioną na szydełku z moherowej włóczki.