A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: strpos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior

Filename: MX/Router.php

Line Number: 240

Backtrace:

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 240
Function: strpos

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/application/third_party/MX/Router.php
Line: 72
Function: set_class

File: /home4/ursascie/fabrikalalka.pl/index.php
Line: 312
Function: require_once

Fabrika Lalka - Lalki waldorfskie - Zuzia, lalka waldorfska nieduża

Zuzia, lalka waldorfska nieduża

« wróć

Zuzia to prawdziwa wiosenna lalka. Widać to na jej zdjęciach. Są przesycone świeżą zielenią. Mówiłam już, że jest to moja ukochana pora roku? Ta jaśniutka zieleń na każdym drzewie, krzewie i trawniku, która trwać będzie tylko kilka tygodni. Tyle kwiatów, które nagle wybuchają mozaiką barw. Jeszcze człowiek nie zdąży się przyzwyczaić do tego, że już wiosna, że zimę mamy za sobą, a tu nagle krajobraz zmienia się nie do poznania. 

Nawet nie wiecie jak dobrze było znowu móc zabrać lalkę do ogrodu i zrobić jej zdjęcia. Bardzo mi tego brakowało. 

Zuzia ma długie blond włosy w złotym odcieniu. Jej oczy mają uroczy i wyjątkowy kolor, niby zielone, ale przełamane niebieskim, takie szmaragdowe.  

Zuzia dostała trzy zestawy ubranek. Kiedy szykowałam się do zrobienia Zuzi, dowiedziałam się, że jej mama lubi ubierać i przebierać swoje lalki. Chciałam więc zrobić dla Zuzi takie ubranka które będzie można łatwo zmieniać. Zuzia ma sukienkę w pastelowe wzorki, zapinaną na guziki z przodu. Ma spodenki, spódniczkę i dwie bluzeczki, wszystko współgra ze sobą kolorystycznie, tak żeby można było dowolnie zmieniać jej ubranka. Lalka ma także majteczki, czapkę i buciki. 

Chciałam żeby jej garderoba była delikatna i wyglądała na prostą. I myślę że udało mi się osiągnąć bardzo ciekawy efekt. Ubranka mają codzienny, wygodny wygląd, ale jednocześnie cieszą oko drobnymi detalami. Tutaj marszczenie, tam falbanki, są też małe kieszenie i wywinięte rękawki. A do wszystkiego urocze guziczki i piękne tkaniny. 

Zuzia jest lalką zrobioną na zamówienie. Jej imię zostało wymyślone przez jej nową mamę, ale myślę że idealnie do niej pasuje. Zuzia jest chętną przygód i wrażeń mała laleczką. Pierwsza wdrapała się dzisiaj do zielnika pooglądać zioła. Pomagała zrywać bazylię na śniadanie. Z radością skakała po ogrodowym skalniaku, podziwiają wszystkie kolorowe kwiatki. Chętnie pozowała wśród dzikich niezapominajek, bo powiedziałam jej że ładnie pasują do jej koloru oczu. 

Więcej zdjęć Zuzi można znaleźć w Galerii Lalek i w Galerii Ubranek

A tutaj mój pomocnik. Córcia miała swoją własną laleczkę ze stojakiem i razem z mamą ustawiała ją do zdjęć. Udało mi się nawet namówić ją do zrobienia sobie rodzinnego zdjęcia ;)